Özellikle büyük şehirlerimizde sanayi ve kentleşmenin giderek artması ile birlikte, ulaşım sorunları, insan kalabalıkları, gürültü / hava kirliliği ve yoğun iş temposunun insanlar üzerindeki olumsuz etkileri, insanların doğaya olan özlemini daha fazla hissetmesine ve ailelerin huzurlu, güvenli ve sağlıklı yaşam alanlarına yönelmesine neden olmuştur. Bu ihtiyaca cevap vermek amacıyla kurulmuş olan, yeşilin ön planda olduğu ve sosyal yaşam alanlarına sahip toplu konut alanlarında vermiş olduğumuz hizmetlerimizle, ailelerin arzu ettiği elit yaşamı sunmakta ve bu yaşam tarzını devamlı hale getirmekteyiz.

Tesis / Site / Plaza Yönetim Hizmetleri

Tesis ve Site’lerin hızla arttığı ve buna paralel olarak işletmelerin verimli yönetilmesinin bir gereklilik haline geldiği günümüzde, kurumsal hizmet alanında destek almak firmalar için önemli bir çıkış yolu olmuştur. Plaza, fabrika, rezidans, işyeri, site, toplu konut gibi her türlü tesisin hizmet ihtiyaçlarına tek elden çözüm önerileri getiren KOSAŞ A.Ş., konut ya da işyerlerinin doğru yöntemlerle yönetilmesini sağlarken, işletmelerin ekonomik olarak kaynaklarını daha etkin bir biçimde kullanmalarına imkân tanımaktadır.

Danışma / Resepsiyon Hizmetleri

Ofis, rezidans, plaza, hastane, fabrika, site, toplu konut, okul vb. işyeri ya da konut olarak kullanılan her türlü tesiste danışma / resepsiyon hizmetleri verilmektedir. Bu kapsamda; sürekli verilen personel eğitimleriyle hizmet verilen alana özelleştirilmiş çözümler sunan KOSAŞ A.Ş., müşterilerinin hassasiyetlerini gözeterek maksimum katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

Ofis Destek Hizmetleri

Tesislerde ihtiyaç duyulan muhaberat, ofis boy, çay servis personeli gibi genel destek personel ve hizmetleri KOSAŞ A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Sözleşme ve Alt Yüklenici Yönetimi

Tesislerde makine ve ekipmanların verimli ve çevreye duyarlı işletilmesi sağlanmaktadır. Periyodik bakımların sözleşmelerinin hazırlanması, iş süreçlerinde kullanılan ekipman kontrollerinin sağlanması, sözleşme yükümlülüklerinin takibi ve sona erdirilmesi KOSAŞ A.Ş. tarafından üstlenilmektedir.

Peyzaj Bahçe Bakım Hizmetleri

Yaşam kalitesinin arttığı, mekanların modern hayatta önem kazandığı, estetiğin yapılara değer kattığı günümüzde, KOSAŞ A.Ş.; Ofis, rezidans, plaza, hastane, fabrika, site, toplu konut, okul vb. her türlü tesis ya da meskene yönelik peyzaj ve bakım hizmetleri vermektedir.

Düzeltici, etkin ve planlı bahçıvanlık hizmetleri kapsamında; yeşil alanların bakımı ve yenilenmesi, hastalık ve zararlılara karşı ilaçlama yapılması, sulama, çim biçme, yabani ot kontrolü, budama, gübreleme, çapalama, tohumlama, ağaç bitki bakımı ve dikimi gibi faaliyetler yapılmaktadır.

Teknik Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet verilen alışveriş merkezi, ofis, rezidans, plaza, hastane, fabrika, site, toplu konut, okul vb. tesis, konut ya da tüm yapılarda ihtiyaç duyulan teknik bakım ve onarım işleri KOSAŞ A.Ş. kalite ve güvencesiyle yapılmaktadır. Yaşanan tüm arızalara en hızlı şekilde müdahale edilmesi, benzer durumların yaşanmaması için gerekli önlem ve tedbirlerin alınması sağlanmaktadır. Aynı zamanda teknik bakım ve onarım hizmeti alan kurum ya da yapıların işleyişinin etkilenmemesi amacıyla ek çözümler üretilmektedir. Sistemde herhangi bir aksaklık yaşanması veya bunların işlevsel birimlerinde kayıpların meydana gelmesi durumunda hızlıca harekete geçilmesi esas alınmaktadır.

Pest Kontrol İlaçlama Hizmetleri

Hizmet verilen alışveriş merkezi, ofis, rezidans, plaza, hastane, fabrika, site, toplu konut, okul vb. tüm tesis ve yapılarda hijyen gereklilikleri dikkate alınarak her türlü ilaçlama hizmetleri verilmektedir. KOSAŞ A.Ş., insana ve çevreye zarar vermeyen Biyosidal ürünler ve coğrafi bölgeye özel hazırlanan programlar ile aktif olarak haşere ve kemirgen mücadelesi yapmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

KOSAŞ A.Ş. tarafından sağlanan danışmanlık hizmetleri tesislerde ihtiyaç duyulan olası tüm hizmetleri kapsamaktadır. Buna göre sağlanan başlıca hizmetler şöyledir;

● Ortak alanların işletim ve yönetim konseptinin oluşturulması,
● Tesise özel yönetim ve işletme planlarının hazırlanması,
● Tesise özel teknik yönetim konseptinin oluşturulması,
● Güvenlik ve temizlik konseptinin oluşturulması,
● İşletme bütçesinin oluşturulması,
● Mimari, mekanik ve elektrik projelerinin işletmeye uygunluğunun kontrolünün yapılması.