İnsanların yaşam alanlarında, mimari yaklaşım kadar yapının çevreyle olan bütünlüğünün de önem kazandığı bu dönemde, doğa odaklı yaşam alanları tasarlamak ve yaratmak çağdaş bir peyzaj anlayışı ile gerçekleştirilmektedir. İşlevselliği bakımından ortaya konan beklentileri karşılayacak, görselliği bakımından da etkili ve sürdürülebilir bir çevre yaratma amacı ile insanların istekleri de dikkate alınarak hazırlanan peyzaj projeleri, peyzaj uygulama ve bakım çalışmalarının ilk ve en önemli aşamasıdır.

Yaptığımız uygulamalarla iki boyutlu projelerden, üç boyutlu doğal ve yaşanabilir alanlar oluşturarak insan ve çevre arasındaki dengeyi kurup, insanların yaşam kalitesine katkıda bulunmak öncelikli hedefimizdir.

Yaratıcı ve kalıcı çözümler sunarak hayata geçirdiğimiz birçok peyzaj uygulamaları ve bakım hizmetlerimizle düşlerinizdeki yaşam alanlarını ayaklarınıza getiriyoruz.

Ağaç Nakil ve Satış

İl Orman Müdürlüğü denetiminde, yasal izinler alınarak, 2,20m ve 1,80m çaplarında, 1,80m ve 1,50m derinliğinde dikim çukuru açma kapasitesine sahip araçlarımızla boylu sedir, karaçam, meşe, palmiye, dişbudak, akçaağaç, ceviz vb. ağaçlar nakledilebilmektedir.

Fidanlık

Ankara Şehitali köyü mevkiindeki 300 m²’lik fidanlığımız 100.000 Adet 3 m ile 10 m boy aralığında karaçam ve Lübnan sediri cinsi yetişkin ağaç stoğu ve ağaç nakli için özel olarak tasarlanmış araçlarımızla hizmet vermektedir. Ayrıca stoklarımızda saksılı yetişkin ağaç, çalı grupları ve yer örtücü
bitkilerde her dönemde mevcuttur.

Projelendirme

KOSAŞ A.Ş. proje aşamasında yatırımcılarıyla birebir görüşerek alan analizi yaptıktan sonra yatırımcının istekleri ve peyzaj teknik şartname, detaylara bağlı kalarak uygulama projelerini oluşturur.

Yapısal Peyzaj

KOSAŞ A.Ş., Profesyonel Peyzaj Mimarı, Mimar ve Mühendis kadrosu güçlü Mali- idari yapısı yüksek işçilik ve iş güvenlik standartları ve üst teknolojilerde donatılmış makine ekipmanları ile peyzaj projelerinin kusursuz bir şekilde hayata geçmesini sağlıyor. Yapısal peyzaj hizmetlerimizde sadece peyzaj çalışmasının gerçekleşeceği alana odaklanmıyoruz; bütüncül yaklaşımla işin zamanında, bütçesinde ve proje standartlarına uygun bitmesini sağlıyoruz.

Bitkisel Peyzaj

Uzman ekibimiz, yüksek teknoloji ekipmanlarımız ve kaliteli malzeme seçimlerimizle yalnızca konut projelerinde değil, otellerden hastanelere, otoyol, devlet yolu ve demiyollarından fabrikalara , sanayi tesisi ve enerji santrallerine kadar her alan için bitkisel peyzaj uygulamalarını yapabiliyoruz. Alanında uzman olan peyzaj mimarlarımız, mühendislerimiz sayesinde yapılar ve mekanlar için çevre bilinci ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak kaybedileni yeniden kazanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Bahçe Bakımı

Peyzaj ve Bahçe Düzenleme çalışmalarımızı KOSAŞ A.Ş. güven ve tecrübesi ile profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıyla yerine getiriyoruz. Tüm Peyzaj ve Bahçe düzenleme talepleri için iletişime geçebilirsiniz.