2007 yılında Şehitali çiftlik arazisinde inşa edilen, 300 m2 kapalı alana sahip, 7000+ kişi kapasiteli mutfağımızda, günümüz teknolojisi ile deneyimli personelimiz ve gıda mühendisi kontrolünde, Tarım İl Müdürlüğü denetiminde hazırlanan yemeklerimiz sabah, öğlen ve akşam olmak üzere hijyen ve kaliteden ödün vermeksizin üç öğün verilebilmektedir.

2021 yılında yapılan yatırım ile İstanbul ili Maltepe bölgesinde 1100 m2 kapalı alanda günlük 14000+ kişi kapasiteli mutfağımızda üretime başlamış olup, yerinde yemek üretim ve taşıma personel yemek hizmetlerini hijyen ve kaliteden ödün vermeksizin siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Besi ve hayvancılığında yapıldığı Şehitali çiftliğimizde yetiştirilen hayvanlar, Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinin periyodik sağlık taramasından geçirilmekte ,İl Tarım Müdürlüğünün aşılama programına uygun olarak aşılanmaktadır. Mutfağımızın et ve et ürünleri çiftliğimizde, doğal ortamlarına uygun bir şekilde yetiştirilen büyükbaş hayvanlardan sağlıklı ve hormonsuz olarak temin edilerek, İl Tarım Müdürlüğü denetimindeki yetkili mezbahanelerde kesimi gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra sebze, meyve gibi günlük ihtiyaçlarımızda büyük oranda çiftliğimizden karşılanmaktadır. Mutfağımızda kullandığımız bu ürünlerin taze ve hormonsuz olması sağlık ve lezzet açısından da en büyük avantajımızdır. Yemeklerimizde kullanılan diğer tüm gıda ürünleri kalite ve sağlık konusunda marka değeri yüksek firmalardan günlük olarak temin edilmektedir.

Mutfağımızda hijyen koşullarına uygun olarak hazırlanan yemeklerimiz termo-boxlar içerisinde sıcaklık zinciri kırılmadan yerlerine ulaştırılmaktadır.

KOSAŞ, deneyimli personeli ile (üretim-dağıtım ve servis hizmeti dahil) verdiği hizmetleri, kalite ve hijyen yönünden göz dolduran yemekleri ve ekonomik fiyatları ile birçok şirketin tercihi haline gelmiştir.

Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde yemek üretimiyle mutfaklarınız KOSAŞ A.Ş. ile buluşuyor.
Hizmet alanlarımızdan biri de “Yerinde Yemek Üretimi” hizmetidir. Yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin genelde tercih ettiği bu çözümle beraber temel olarak yemek üretimi sizin mutfağınızda KOSAŞ A.Ş. ekibince hazırlanır ve servis edilir.

Taşıma Yemek Hizmeti

İş yerinizde yemek yapılmasını tercih etmiyorsanız veya mekanınız buna imkan vermiyorsa, KOSAŞ A.Ş. uzmanlığını ayağınıza getiririz. Böylece dışarıdan sipariş etmenize, içinde ne olduğunu bilmediğiniz yiyeceklerle beslenmenize gerek kalmaz. Ayrıca çalışanlarınızın yemek ihtiyacını işyeriniz sınırları içerisinde ve her gün aynı saat diliminde karşılamış olur, zamandan da tasarruf edersiniz.

Davet ve Organizasyon

KOSAŞ A.Ş., sadece işyerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Dostların, misafirlerin ağırlandığı yahut önemli toplantıların gerçekleştiği organizasyonları, lezzetli birer anıya dönüştürür.
KOSAŞ A.Ş.’ in organizasyon odaklı yemek hizmeti, özel günleri ve önemli buluşmaları nitelikli yemek ikramlarıyla ziyafete dönüştürür. Yalnızca içeriğiyle değil, sunumuyla da göz dolduran KOSAŞ A.Ş. kalitesindeki ikramlıklar davetinizin prestijini yükseltir.