Yemek Üretimi ve Yemekhane Hizmetleri

2007 yılında Şehitali çiftlik arazisinde inşa edilen, 300 m2 kapalı alana sahip, 3200 kişi kapasiteli mutfağımızda, günümüz teknolojisi ile deneyimli personelimiz ve gıda mühendisi kontrolünde, Tarım İl Müdürlüğü denetiminde hazırlanan yemeklerimiz sabah, öğlen ve akşam olmak üzere hijyen ve kaliteden ödün vermeksizin üç öğün verilebilmektedir.

Besi ve hayvancılığında yapıldığı Şehitali çiftliğimizde yetiştirilen hayvanlar, Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinin periyodik sağlık taramasından geçirilmekte ,İl Tarım Müdürlüğünün aşılama programına uygun olarak aşılanmaktadır. Mutfağımızın et ve et ürünleri çiftliğimizde, doğal ortamlarına uygun bir şekilde yetiştirilen büyükbaş hayvanlardan sağlıklı ve hormonsuz olarak temin edilerek, İl Tarım Müdürlüğü denetimindeki yetkili mezbahanelerde kesimi gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra sebze, meyve gibi günlük ihtiyaçlarımızda büyük oranda çiftliğimizden karşılanmaktadır. Mutfağımızda kullandığımız bu ürünlerin taze ve hormonsuz olması sağlık ve lezzet açısından da en büyük avantajımızdır. Yemeklerimizde kullanılan diğer tüm gıda ürünleri kalite ve sağlık konusunda marka değeri yüksek firmalardan günlük olarak temin edilmektedir.

Mutfağımızda hijyen koşullarına uygun olarak hazırlanan yemeklerimiz termo-boxlar içerisinde sıcaklık zinciri kırılmadan yerlerine ulaştırılmaktadır.

KOSAŞ, deneyimli personeli ile (üretim-dağıtım ve servis hizmeti dahil) verdiği hizmetleri, kalite ve hijyen yönünden göz dolduran yemekleri ve ekonomik fiyatları ile birçok şirketin tercihi haline gelmiştir.