HAKKIMIZDA

Kentin Griliğinden Doğanın Yeşilliğine Açılan Pencere …

Şirketimiz KOSAŞ KONUT SERVİSİ A.Ş. ünvanı ile, "toplu konut alanları içinde ihtiyaç duyulacak her türlü servis hizmetlerini sağlamak" amacıyla 1987 yılında MESA Şirketler Topluluğu bünyesinde, Ankara’nın ilk toplu konut hizmeti veren şirketi olarak Mesa Koru Sitesi’ne hizmet vermek üzere kurulmuştur.

2008 yılında, şirketimizle aynı faaliyetleri yürüten, 15 yıllık tecrübe ve kaliteye sahip, MESA Grup şirketlerinden KONAŞ II. Konutkent Hizmet ve İşletme A.Ş. ile tek çatı altında birleşerek KOSAŞ Konut Servisi İnş. Eml. Nak. Tem. Hay. Gıda ve Spor Tesisleri A.Ş. ünvanı ile faaliyetlerine devam eden şirketimiz, her yeni gün hizmet kalitesini arttırmış ve uygulama alanlarını genişletmiştir.

KOSAŞ, 90’lı yılların başında Türkiye de bir ilk’e imza atarak özel donanımlı araçları ve deneyimli personeli ile ilk yetişkin ağaç naklini gerçekleştirmiş ve ekolojik unsurların yok olmasını engelleme yönünde büyük bir pay’a sahip olmuştur. "Ağaç Sökme - Dikme" ve "Toplu Konut Servis Hizmetleri" başta olmak üzere uyguladığı projeler ile Türkiye’nin birçok şehrinde adından övgü ile söz ettirmeyi başarmıştır. (ref. list.)

25 yıllık deneyimi, kalitesi ve güveni ile toplu konut servis hizmetlerinde lider olmayı başaran şirketimiz, site içi bakım/onarım ve temizlik hizmeti, peyzaj uygulamaları, caydırıcı güvenlik hizmeti, sosyal ve sportif etkinlikler düzenleme vb. hizmetlerine hergün yenilerini ekleyerek faaliyet alanlarını ihtiyaca yönelik olarak genişletmiş ve seracılık, bitki/fidan yetiştiriciliği, özel peyzaj uygulamaları, besicilik, yemek imalatı, sportif tesis işletmeciliği gibi alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır.

Kentleşmenin giderek artış gösterdiği günümüzde, her bireyin yeşil bir çevrede ve sağlıklı bir ortamda yaşamasına olan inancımız ve ekolojik dengeye olan saygımızla geçmişten geleceğe çağdaş yaşam alanları sunmaya devam etmekteyiz.