HABERLER

Mesa Koru Postası 43. Sayısı Çıktı

Mesa Koru Postası’nın 43’üncü sayısı Kasım ayında çıktı. Yeni sayımızda, KOSAŞ’ın yaz dönemi çalışmaları, KORU YÖN’ün faaliyetleri, Çankaya Belediyesi‘nin sitemizdeki hizmetleri ile ilgili haberlerin yanı sıra site sakinlerimizden Ali Armağan Daloğlu ile yaptığımız söyleşiye de yer verildi.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası Yeni Sayısı Çıktı

Mesa Koru Sitesi Sakinlerinin haberleşme bülteni Mesa Koru Postası’nın 42’inci sayısı Mayıs ay’ında yayınlandı. KORU – YÖN ve KOSAŞ’ın faaliyetlerinin yer aldığı bültenimizde Mesa Koru Sitesi ile ilgili birçok haber yer almaktadır.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası 41. Sayısı Çıktı

Mesa Koru Sitesi Sakinlerine özel dergimiz Mesa Koru Postası’nın 41. sayısı Aralık ay’ında yayınlandı. Yeni sayımızda KOSAŞ, KORU – YÖN, ve Mesa Koru Sitesi ile ilgili birçok haber bulabilirsiniz.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası 40. Sayı Çıktı

Mesa Koru Sitesi Sakinlerinin haberleşme bülteni Mesa Koru Postası’nın 40. sayısı Mayıs ay’ında yayınlandı. KOSAŞ’ın faaliyetleri ve site sakinlerinin bilgilendirici yazıların yer aldığı dergimizde Mesa Koru Sitesi ile ilgili birçok haber yer almaktadır.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası 39. Sayı Çıktı

Mesa Koru Sakinlerinin haberleşme bülteni Mesa Koru Postasının 39. sayısı Aralık ay’ında yayınlandı. KOSAŞ ve KORU YÖN’ün faaliyetleri, site sakinlerinin bilgilendirici yazıları ve daha birçok konuyu dergimizden takip edebilirsiniz

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası'nın 38. Sayısı Çıktı

Mesa Koru Sitesi ile ilgili haberlerin yer aldığı dergimizin 38. sayısı Haziran ayında yayınlandı. Dergimizin bu sayısında KOSAŞ’ın çalışmaları, Mesa Koru Sitesi içerisinde yapılan yenilikleri bulacaksınız

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası'nın 37. Sayısı Çıktı

Mesa Koru Sitesi Sakinlerinin Haberleşme Bülteni olan Mesa Koru Postası’nın yeni sayısı Ocak ayında yayınlandı. Kültür, sanat ve güncel haberler ile birlikte Mesa Koru Sitesi ile ilgili haberleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası'nın 36. Sayısı Çıktı

Mesa Koru Sitesi Sakinlerinin Haberleşme Bülteni olan Mesa Koru Postası’nın yeni sayısı Ekim ayında yayınlandı. Kültür, sanat ve güncel haberler ile birlikte Mesa Koru Sitesi ile ilgili haberleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postası'nın 35. Sayısı Çıktı.

Mesa Koru Sitesi Sakinlerinin Haberleşme Bülteni olan Mesa Koru Postası’nın yeni sayısı Mart ayında yayınlandı. Kültür, sanat ve güncel haberler ile birlikte Mesa Koru Sitesi ile ilgili haberleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Haber Detayları » »

Mesa Koru Postasının 34. sayısı çıktı..

Mesa Koru Postasının 34. sayısı çıktı.. Mesa Koru Sitesi Sakinlerinin Haberleşme Bülteni olan Mesa Koru Postası’nın yeni sayısı Ekim ayında yayınlandı. Kültür, sanat ve güncel haberler ile birlikte Mesa Koru Sitesi ile ilgili haberlerin yer aldığı yayınımıza artık internetten de ulaşmanız mümkün olacaktır.

Haber Detayları » »