Hoş Geldiniz

Mesa Koru Postası Yeni Sayısı Çıktı

Mesa Koru Postası’nın yeni sayısı Kasım ayında okuyucularıyla buluştu. KOSAŞ’ın yaz dönemi faaliyetleri ve sitemizle ilgili haberleri bulabileceğiniz 43’üncü sayımızda KORU – YÖN’ün ve Çankaya Belediyesinin sitemizdeki hizmetleri ile ilgili haberlere de yer verildi.

Haber Detayları >>

HALI SAHALARIMIZ ANKARANIN EN İYİ 5 SAHASI ARASINDA...

Koru Sitesi ve Konutkent 2 Sitesi Halı Sahalarımızda yapılan denetlemeler neticesinde, halı sahalarımız; saha ebatları, zemin kalitesi, idari binası, soyunma odaları, wc ve duşlarının kalite, hijyen ve temizliği, güvenlik tedbirleri, kullanılan malzemelerin kalitesi, hizmet anlayışı, sporcu sağlığının sağlanabilmesi, ilk yardım malzemeleri/odası vb. kriterleri ile Ankara’nın en yüksek dereceli, 3 Yıldızlı Yeterlilik Belgesine sahip ilk 5 halı sahası arasına girmiştir.

Haber Detayları »

SONBAHAR YEŞİL ALAN BAKIM ÇALIŞMALARI

Havaların soğuması ile kendini hissettiren sonbahar doğada yarattığı renk değişiklikleri ile farkı ve güzel görüntüler ortaya çıkarmaktadır. Tüm canlılar gibi doğanında kendisini kışa hazırladığı bu dönemde, yeşil alan bakım çalışmaları sırasında yapılacak çalışmalar hakkında sizlere vereceğimiz kısa bilgilerle bahçede zaman geçirmenin farklı yönlerini keşfedeceksiniz.

Haber Detayları »